"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

OnePlus 9 Pro, LTPO ekrana sahip olabilir!

Sedat | 18 Şubat 2021 0 yorum Süre: 2 dakika

OnePlus'ın önümüzdeki ay OnePlus 9 serisi Akıllı Telefonları tanıtması bekleniyor.

Sızıntı yapan kişi, OnePlus 9 Pro'nun bir LTPO ekranına sahip olacağını iddia ediyor. Önceki sızıntılardan OnePlus 9 Pro'nun 120 Hz yenileme hızına sahip 6.78 ”1440p + ekrana sahip olacağını biliyoruz. Telefonun uygulamalı fotoğrafları, çözünürlüğü ve yenileme oranını seçmenize olanak tanıyan mod seçim ekranını bile gösterdi. Ancak, 9 Pro'nun ekranı hakkında bilinmesi gereken her şeyin bu olmadığı ortaya çıktı.

Leakster Max J. ekranın bir LTPO paneli kullanacağını ima ediyor. Şimdiye kadar LTPO'yu duymuş olmalısınız. Samsung bunu Note 20 Ultra ve S21 Ultra'da kullandı, Apple'ın iPhone 13 Pro modellerinde LTPO ekranları kullanması bekleniyor.

Teknoloji, başlangıçta Apple tarafından, günümüzde yaygın olan LTPS panellerinden daha az güç çektiğinden kullanılmak üzere geliştirildi. Ayrıca uyarlanabilir yenileme hızı gereksinimlerini de basitleştirir.

OnePlus 9 Pro'nun geri kalanına gelince, söylentiler arasında Snapdragon 888 yonga seti, 65W ve 45W kablosuz şarjlı 4.500 mAh pil (kutu içi şarj cihazıyla), yükseltilmiş kameralar var. 

OnePlus 9 Pro kesin özelliklere kavuştuğunda burada sizlerle daha fazla bilgi paylaşacağız.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi