"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

OnePlus yeni cihazını yarın tanıtacak

Sedat|10 Ağustos 2021 0 yorum Süre: 2 dakika

OnePlus yarın için yeni cihaz duyurusu yapıyor.

Samsung'un Unpacked etkinliğinin arifesinde, OnePlus USA, Samsung'un Galaxy Z Fold3 duyurusundan dikkatleri çekmesini umduğu kendi cihazını satmaya karar verdi. 

Tanıtım çok belirsiz ve tarih ve saat ile birlikte dışında hiçbir şey sunmuyor. OnePlus, bu gizemli cihaz için yarın 11 Ağustos ET'de saat 10:00 ET'de bir etkinlik düzenleyecek; bu, Samsung Unpacked'in başlayacağı saatle aynı.

Herhangi bir yeni OnePlus donanımı hakkında herhangi bir söylenti görmedik veya duymadık, bu da bizi bir konsept cihazı duyuruyor olabileceğine inanmamıza neden oldu.

İlk bakışta, alay konusu cihaz katlanabilir gibi görünüyor, ancak daha yakından incelendiğinde bu cihazın bir menteşe ile birleştirilebilecek iki ekrana sahip olduğu ve aslında Samsung'unki gibi katlanan esnek bir ekrana sahip olmadığı anlaşılıyor.

Fragmandan elde edebileceğimiz tek şey, minimum çerçeveli iki ekran olduğu, bir ekranın sol tarafında bir ses seviyesi düğmesi ve diğer ekranın sağ tarafında bir güç tuşu ve fiziksel uyarı kaydırıcısı olduğu. OnePlus'ın ne duyuracağını merak ediyoruz. Gelişmeler için takipte kalmaya devam edin.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi