"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Opera Mini'ye Video Kaydetme Özelliği Geliyor

Sedat | 26 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerde ciddi bir atılım içerisinde bulunan Opera’ya yeni bir özelliğini daha ekleneceği açıklandı. Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar artık video kaydedebilec

İnternet tarayıcılarındaki standart özelliklerin yanı sıra farklı özellikleri de barındıran ve böylece çok daha iyi bir kullanım sunar Opera’ya yeni bir özellik daha getiriliyor. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda mobil cihazlara yönelik geliştirilen Opera Mini için video kaydetme özelliğinin kullanıcılara sunulacağı belirtilirken artık izlenen videoların kolay bir şekilde kayıt edilebilmesi de mümkün olacak.

Kişilerin video kayıt için üstelik SD kart gibi ek donanım yerlerini belirleyebilmesi otomatik bir şekilde videoların hafıza kartına depolanmasını sağlaması mümkün olacak. Bu bakımdan oldukça kolay bir kullanıma sahip olması beklenen telefon tarayıcısı kullanıcı adına oldukça iyi bir performans sunmaya hazırlanıyor.

Üstelik yapılan açıklamalarda video kaydetme özelliğinin nasıl çalıştığı ile ilgili detaylar da paylaşırken kullanıcılar video kayıt işlemini yapabilmek adına play tuşuna bastıktan sonra ekranda yer alacak seçenekler üzerinden kolay bir şekilde kayıt işlemini başlatabilecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde sunulacak özellik pek çok kişinin kolay bir şekilde video indirmesini ve video ile ilgili ihtiyaçlarını karşılanmasını sağlayacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi