"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Oppo Reno 3 Pro 5G'nin bazı özellikleri netleşti!

Sedat | 28 Kasım 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Oppo'nun Reno3 Pro'su en ince 5G telefonlardan biri olacak: sadece 7,7 mm kalınlığında olacak.

Oppo, çok ince cihazlar yapma geleneğini takip eden yeni bir akıllı telefon olan Reno3 Pro 5G'yi takdim etti . Sadece 7.7 mm kalınlığında lens dahil değil, "fiyat segmentindeki en ince çift modlu 5G telefon olabilir" sözlerine yer veren şirket attığı tweet ile telefonu duyurdu. VP Brian Shen'in bir tweetine göre dual-5G, gerçek 5G "bağımsız" özelliğini destekleyebileceği anlamına geliyor.

Ayrıca, ön ve arka kısımlarında eğimli bir cam ekran ve üstte ve yanlarda neredeyse hiçbir çerçeve bulunmuyor. İnce bir cihazın pop-up kamerası olması muhtemel değil. Şimdilik, Oppo Reno 3 Pro 5G fiyatlandırma hakkında herhangi bir bilgimiz yok, ancak söylentilere göre orta fiyat etiketi taşıyabilir. 


Oppo'nun orta menzilli telefonu Qualcomm Snapdragon 735 Mobil Platform tarafından desteklenebilir.  Shen, Aralık ayında pazara 7.7 mm inceliğinde ulaştığında, orta segmentteki en ince çift modlu 5G akıllı telefon olacağını belirtti. Shen ayrıca bir cam gövdeye sahip olacağını ancak Reno3 Pro 5G'nin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi vermedi. Reno3 Pro 5G, Sony'nin 60 MP IMX686 sensörüne, 32 MP öne bakan bir kameraya ve VOOC 4.0 30 W hızlı şarj ile büyük bir 4.500 mAh pil kullanmaya da ayarlanmış. Bunların hepsi Reno3 Pro 5G'nin piyasaya sürüldüğünde yenmek için orta seviye 5G el cihazı olabileceğini gösteriyor.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi