"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Oppo'dan R9S Geliyor

Sedat | 13 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Son dönemlerin en önemli üreticilerinden birisi olan Çinli telefon üreticisi Oppo yeni modeli ile birlikte yeniden piyasaya girmeye hazırlanıyor.

Oppo ürettiği telefon modelleri ile birlikte pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanırken marka tarafından üretimi gerçekleştirilen R9 serisi yeni telefon modelleri ile güçlenmeye devam ediyor. Bu konuyla ilgili son bilgilerde Oppo bu tarafından Oppo R9S adı verilen yeni telefonun piyasaya sunulacağı belirtilirken yeni telefon ile ilgili henüz detaylara erişim sağlanamadı. Fakat markanın yeni amiral gemisi olacak telefonda özelliklerin ve donanımları üst seviyelerde olması bekleniyor.

Oppo R9S Ne Zaman Çıkacak?

Yeni telefon modelinin 2017 yılında piyasaya sürülmesi beklenirken Ocak ya da Şubat aylarında resmen tanıtımın yapılarak satışa çıkarılması bekleniyor. Bu bakımdan şu an için sadece küçük detayların paylaşıldığı yeni telefon modeli için marka yönetimi test aşamalarını sürdürüyor. Yeni telefon ile ilgili tek elde edilebilen bilgi kullanılacak işlemci olurken yapılan sızdırmalarda Oppo R9S’de Snapdragon 625 işlemcinin kullanılacağı belirtildi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi