"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Outlast 2 İçin İlginç Proje Başlatıldı!

Sedat | 23 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Dünyanın en iyi korku oyunu Outlast 2 için Kickstarter üzerinde enteresan bir proje başlatıldı. Oyun esnasında latına kaçıranlar için Outlast 2 bezi geliyor.

Bağımsız geliştirici ekiplerden birisi olan Red Barrels tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2013 yılı içerisinde bizlerin karşısına çıkan Outlast, kısa bir süre içerisinde kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştı. yeni seri Outlast 2 ile daha çok kitleye sahip olmasının ardından korkunun dozuda arttı. Bir anda mutasyona uğramış insanlar ve karanlık ortamı ile heyecen yaratan oyun için Kickstarter üzerinde ilginç bir proje hayata geçti.

PS4, Xbox One ve macOS geliştirilen serinin devam oyunu Outlast 2 oynunu oynayan kullanıcılar için korkuyu baz alarak bez geliştirildi. "Underscares" adını verdikleri ürün için bağış topluyor. Diğer bezlere oranla altına kaçırmada üstün bir sıvı tutuşu sağladığı söylenen Underscares'a sahip olmak için 55 dolar ve üzeri bağış yaptığınız takdirde Deluxe Underscares ve Outlast 2 Steam Key'i sizin oluyor. 

Deluxe, Basic ve Diy modelleri bulunan Underscares oldukça ilgi görüyor. Proje için 40.000 Kanada doları toplamayı hedefleyen ekip, şimdiden 12.000 Kanada doları toplamayı başardı.

Underscares'in Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi