"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PES 2017 Barcelona Temalı Fragman Yayınlandı

Sedat | 26 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pro Evolution Soccer olarak adlandırılan PES 2017 için Barcelonalı fragman sızdırıldı.

Pro Evolution Soccer adlı futbol oyununun 2017 versiyonu önümüzdeki günlerde resmen kullanıma sunulacak. Özellikle Almanya'nın Köln kentinde düzenlenecek etkinliklerle birlikte KONAMİ tarafından büyük bir şölenle oyununun yeni versiyonun sunulması beklenirken oyun ile ilgili oldukça önemli bir fragman paylaşıldı.

Paylaşımı yapılan fragmanda Barcelona ön plana çıkartılırken, özellikle oyuncularının gerçeğe yakın çizimleri oldukça ilgi gördü. FIFA serisi ile uzun zamandan beri sektörde rekabet içerisinde bulunan PES, yeni versiyonuna oldukça güveniyor. KONAMİ tarafından yapılan açıklamalarda oyunun daha gerçekçi olacağı ve iyileştirilmiş oyun motorunun kullanılacağını belirtilirken yıldızların top kontrollerinden pas alışverişlerine kadar tüm detaylar oyuna aktarılmış durumda.

Barcelona’ya Özel İlgi

Oyunda kuşkusuz Barcelona için özel bir çalışma yapılmış duruyor. Fragmandan da detaylarla ilgili pek çok bilgiye ulaşmak mümkün olurken kaleci animasyonlarından fiziksel hareketlere kadar pek çok detay daha gerçekçi ve estetik.

Sızdırılan fragman ile ilgili oyuna dair pek çok bilgiye sahip olmak mümkün olurken şimdiden KONAMİ yeni fragmanı ile birlikte konuşmaya başlanmış durumda. Oyunun Barcelona fragmanını izlemek isteyenler aşağıdaki videoya göz atabilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi