"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PES 2017 için Yeni Fragman Geldi

Sedat | 30 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

PES 2017 için geri sayım sürerken, Konami arka arkaya yaptığı tanıtımlarla da beklentileri yükseltiyor. İşte gelen yeni fragman.

Bu yıl futbol oyunları için daha farklı ve rekabet dolu bir dönem yaşanırken, PES 2017 ve FIFA 2017 adeta tanıtımlarıyla da yarışıyor. Sektörün iki lideri olan ve birbirlerine karşı sektörde üstünlük kurmaya çalışan PES ve FIFA 2017, özellikle piyasaya çıktıktan sonra ciddi sınavlarını verecek.

Çıkış tarihine iki oyunun da az bir süre kalırken, PES 2017 için yeni bir tanıtım daha yayınlandı. Yayınlanan anıtımda Konami, oyunun farklı özelliklerine dikkat çekerken, yayınlanan yeni fragman da yine ilgi çekti. Lisans problemleri ile yıllardan beri uğraşan ve hala kesin bir sonuca ulaşmayı başaramayan Konami, PES 2017 ile birlikte bu konuda hala sorun yaşadığını da gösteriyor.

Brezilya Tam Kadro!

PES 2017’de Brezilya ligine özel olarak çalışmalar yapılırken, oyunda Brezilya takımlarının ve oyuncularının eksik bir şekilde yer alacağı ifade edildi. Bu bakımdan özellikle Brezilya ligine ilgi duyan kişiler için PES 2017 oldukça ilgi çekici olacak. Üstelik yayınlanan yeni fragman Brezilya’ya özel olarak yapıldığı için bu konuda ilgi çok daha fazla çekilmiş durumda. Takım ve oyuncular kadar stadyumlar da özel olarak hazırlanırken, oyunda yer alacak takımlar ve stadyumlar şöyle;

Brezilya takımları; América Mineiro, Atlético Mineiro, Atlético Paranaense, Botafogo, Chapecoense, Corinthians, Coritiba, Cruzeiro, Figueirense, Flamengo, Fluminense, Grêmio, Internacional, Palmeiras, Ponte Preta, Santa Cruz, Santos FC, São Paulo FC, Sport Recife ve Vitória FC.

Brezilya stadyumları; Estádio do Maracanã, Arena Corinthians, Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi), Estádio do Mineirão, Estádio Beira-Rio ve Estádio Urbano Caldeira (Vila Belmiro).

Yayınlanan tanıtım ise şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi