"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PlayStation 4 Güncellenecek

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika


PlayStation 4 oyun konsoluna yeni bir güncelleme gelecek. 4.0 yazılım güncellemesi ile birlikte oyun konsolunun daha da iyileştirileceği belirtildi.

2016 yılının Haziran ayı içerisinde PlayStation 4 cihazlarına özel olarak yeni bir güncelleme getirilirken yeni güncelleme ile birlikte cihazlar 3.55 yazılım sürümüne yükseltilmişti. Bu yazılım sürümü ile birlikte çok fazla özellik kullanıcılara sunulurken özellikle güvenlik iyileştirmeleri yapılmıştı.  Önümüzdeki günlerde çıkartılacak yeni güncellemede ise kullanıcılara pek çok farklı özellik sunulacak ve cihazda ciddi anlamda iyileştirmeler yapılacak.

4.0 Geliyor

4.0 yazılım güncellemesi olarak beklenen yeni güncelleme ile kullanıcılara çok önemli özelliklere sahip olacağı belirtilirken firma tarafından yapılan açıklamalarda hiçbir detay paylaşılmadı. Bu bakımdan yeni oyun konsolunun nasıl bir hale geleceği ile ilgili ciddi soru işaretleri oluşurken pek çok kişi yeni yapılacak güncellemeyi beklemeye başladı.

Beta sürecinin Ağustos tarihi itibariyle başlaması beklenirken kullanıcıların güncellemeyi tamamen alabilmesi adına Eylül ayını beklemesi gerekebilir. Sony Playstation 4 için geliştirilecek yeni güncelleme kullanıcıların daha iyi bir performans elde etmesini sağlayacağı gibi cihaza yeni özelliklerin de eklenmesi mümkün olabilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi