"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PlayStation 4’ün Aksesuarları Neler?

Sedat | 11 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

PlayStation 4 için geliştirilen yeni donanımlar tanıtılırken, 2016 içerisinde ürünlerin piyasaya çıkarılacağı açıklandı.

PlayStation 4 kullanım oranları giderek artarken, PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro modelleri ile piyasa giriş yapan Sony, bu alandaki iddiasını da arttırdı. Marka tarafından yapılan tanıtımlarda yeni modeller büyük bir ilgi görürken, geçtiğimiz gün yapılan tanıtımların ardından bu sefer yeni PlayStation 4 donanımları ve aksesuarları tanıtıldı. PlayStation 4 aksesuarları arasında kablosuz kontrolcü, kamera, dikey standı gibi pek çok farklı ürün yer alırken kullanıcılar yeni aksesuarlar ile birlikte oyun konsollarını çok daha iyi bir şekilde kullanabilecek  

Kablosuz Kontrol Cihazı: Sony tarafından yapılan tanıtımlarda kuşkusuz en çok dikkat çeken cihaz PlayStation 4 kablosuz kontrolcüsü oldu. Bluetooth üzerinden bağlantı sağlayan bu yeni teknoloji, kişilerin kablo karmaşasını yaşamasını önlüyor.

PlayStation Kamera: PlayStation Kamera olarak tanımlanan yeni kamera da kişilerin özelikle online oyun ya da uygulamalarda kamera kullanmasını sağlıyor. Üstelik çekim açısının en iyi şekilde ayarlanabilmesi adına özel bir yapıda tasarlana kamera TV’nin üzerine dahi monte edilebilecek durumda.

Dikey Stand: Özellikle PlayStation Pro modeli için geliştirilen bu stand sayesinde cihazın standa kurulması sağlanabiliyor. Böylece montelenmesi ile birlikte kullanım açısından da kolaylık elde edilebiliyor.

PlayStation aksesuarlarının tanıtımında fiyat bilgisi verilmezken, önümüzdeki günlerde ürünler resmen piyasada olacak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi