"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PlayStation VR Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Sedat | 4 Ocak 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

PlayStation 4'ün Türkiye fiyatı nihayet belli oldu. Sanal gerçeklik keyfini doyasıya yaşayacağınız PlayStation VR fiyatı haberimizde!

Sony'in VR sektöründe gövde gösterisi yapan sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geliştirildi. Oyunlarını büyük bir keyif ve hissiyat ile oynayabileceğiniz PlayStation VR'nin ülkemiz fiyatı netlik kazandı. Hangi ortamda olursanız olun, bütünüyle kendinizi kaptıracağınız mükemmel bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihi olabilecek PS VR ile eğlenceli saatler sizleri bekliyor. 

Oldukça şık olan ve konfor baz alınarak üretilen VR gözlüğü modern hatlardan ve oval yapısıyla dikkat çekiyor. Tasarıma önem veren kişileri mutlu edecek PlayStation VR, 1920 x 1080 çözünürlüğüne sahip. 100 derecelik görüş açısıyla oyun deneyiminize deneyim katacak PS VR, 120 Hz yenileme hızına sahip. Bazen bir görüntüden ziyade ses detayı da bizleri oldukça etkiler. PlayStation VR, 3D ses teknolojisiyle oyunlardaki gerçeklik hissini üst seviyede yaşamınıza olanak sağlıyor. 

Geçtiğimiz yılın son aylarında Amerika ve Avrupa'da satışa sunulan PlayStation VR, bekleyenleri daha fazla merakta bırakmıyor ve nihayet Türkiye'de satışa sunuluyor. PlayStation VR Türkiye fiyatı 1.699 TL olarak belirlendi. PlayStation VR 24 Ocak tarihinde resmi olarak ülkemizde satışa sunulacak.

PlayStation VR'nin teknik özellikleri
Ürün Adı: PlayStation VR

Ürün Kodu: CUH-ZVR1 Serisi

Ekran: OLED

Ekran Boyutu: 5,7 inç

Çözünürlük: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080)

Yenileme Hızı: 120 Hz, 90 Hz

Görüş Alanı: Yaklaşık 100 derece

Mikrofon: Entegre

Sensörler: İvme ölçer, jiroskop

Bağlantı: HDMI, USB

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi