"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PlayStation VR Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Sedat | 28 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Sony üretimi olan PlayStation VR gözlüğü, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için Türkiye'de n11.com'da satışa sunulacak.

Popüler oyunları abı yaşayarak sanal gerçeklik eşliğinde sunulan PlayStation VR gözlükleri, e-ticaret platformu n11.com'da satışa sunuluyor. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için özelleştirilen sanal gerçeklik gözlüğü tüm gücünü PlayStation 4'ten alıyor. Oyun oynarken daha fazla o hissi yaşamamıza olanak sağlayan bu cihaz, üst düzey eğlence deneyimi vadediyor.

Kullanımı oldukça rahat olan ve tasarım olarakta kullanıcıların şaşırtmayan Sony, PlayStation VR ile şık bir o kadarda kaliteli bir üretim sunuyor. Oval ve modern hatların tercih edildiği gözlük, 1920x1080 çözünürlüğüyle dikkat çekiyor.

120 Hz yenileme hızı ile 100 derecelik bir görüş açısıyla oyun deneyimine boyut atlatan gözlük, gerçek 3D ses teknoloji sayesinde ise oyunlardaki gerçekçilik hissini üst düzeye taşıyarak ismini zirvelere taşımayı hedefliyor. Böylelikle oyunun keyfini en hat safhalarda yaşamanızı sağlıyor.

PlayStation VR, 2.400 TL'den başlayan etiket fiyatıyla n11.com'da bulabilirsiniz...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi