"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Point Blank Ng Nedir, Nasıl Alınır?

Sedat | 22 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Point Blank oyunu son yıllarda piyasaya sunulmuş bir aksiyon oyunudur. Yeni olmasına karşın binlerce kişi tarafından sevilerek oynanan bu oyunda temel amaç FPS türlerinde

Yıllardır sevilerek oynanan Counter Strike benzeri bir oyun olan Point Blank, farklı olarak online olarak tek bir platform üzerinden oynanmaktadır. Sürekli tek bir karakter ile oynadığınız bu oyunda karakterinizi de geliştirmeniz gerekir. Bunu çeşitli şekillerde yapabileceğiniz gibi en kolay yolu point blank ng ile alışveriş yapmaktır.

Point blank ng, NFinity Gold kelimelerinin kısaltılmış halidir ve oyundaki sanal paradır. Paypal gibi online cüzdan sitelerinin yanı sıra E-pin gibi pek çok farklı yolla elde edilebilecek bu point blank ng ile oyunda sahip olmak istediğiniz pek çok şeye kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle silahın çok çok önemli olduğu Point Blank oyununda daha iyi ve güçlü bir silah alarak avantaj kazanabilirsiniz.

Birincil silah, ikincil silah ve yakın mesafe silahları olmak üzere farklı kategorilerde bulunan bu silahlardan istediğinizi alarak daha iyi savaşlar çıkartabilirsiniz. Her bir silahın farklı özelliği bulunmaktadır. Öyle ki isabet oranı, dikey tepeme, yatay tepeme, menzil, şarjör kapasitesi gibi çok farklı özellikleri olan bu silahlardan ihtiyacınıza yönelik olan birini seçebilirsiniz. Bu sayede oyunda çok daha başarılı atışlar yapabilir ve üstünlük kurabilirsiniz.

Bu doğrultuda point blank ng size pek çok avantaj sağlayacaktır. Silah haricinde diğer oyun içindeki itemler (eşya) içinde kullanabileceğiniz point blank ng’yi pek çok internet sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Kaliteli ve ucuz hizmet sunan bu siteler aracılığı ile ekonomik bir şekilde point blank ng alabilir ve oyunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi