"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Poke Topu Şeklindeki Power Banka İlgi Çok!

Sedat | 21 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oynayan kişiler için geliştirilen aksesuarlar büyük ilgi görüyor. İşte yeni şarj cihazı.

Pokemon Go oyununu oynamak isteyen kişiler bu konuda sürekli şarj sorunu yaşarken, geliştirilen özel şarj cihazı şarj sorununu ortadan kaldırıyor. Üstelik Pokemon Go oyununa yönelik geliştirilen bu şarj cihazı, piyasaya sunulduktan sonra oldukça ilgi gördü.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda kişilerin dolaşırken, herhangi bir sorun yaşanmadan kişilerin Pokemon Go oynayabileceği belirtilirken, Poke topu şeklindeki taşınabilir cihaz 5300 mAh kapasiteli. Bu bakımdan oldukça uzun süre telefonun şarj ihtiyacı karşılanabilir durumda.

Pokemon Go oyununun milyonlarca kişi tarafından oynanması bu konuda aksesuarlar üzerinden de yüksek gelirlerin elde edilmesini sağlarken, e ticaret sitesi üzerinden satılmaya başlanan cihazın 40 Dolar gibi yüksek fiyatı olmasına karşın yüksek satış rakamlarına ulaşması da bu konudaki çılgınlığı gözler önüne seriyor.

Piyasaya bulunan şarj cihazlarından herhangi bir farkı bulunmayan Pokemon Go şarj cihazı, sadece tasarımı ile diğer cihazlardan ayrılıyor. 5300mAh kapasiteli ve 2.1A çıkışa sahip olan Poke Topu temalı taşınabilir şarj cihazının önümüzdeki dönemlerde farklı bölgelerde de görülmesi muhtemel olurken, Pokemon Go için benzer pek çok aksesuar ve araç da geliştirilebilir durumda. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde ciddi bir Pokemon Go pazarı oluşabilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi