"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Avcısı Olmanın Püf Noktaları

Sedat | 17 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oyununa ilgi duyan kişiler için hazırlanan rehberler sayesinde daha iyi bir Pokemon Avcısı olmak mümkün.

Dünya genelinde büyük ilgi gösterilen ve uzun zamandan beri en çok oynanan oyunlar listesinde birinci sırasında yer alan Pokemon Go için yabancı basında yer alan rehberler kullanıcıların hızlı bir şekide level atlamasını ve güçlenmesini sağlıyor.

Oyuna ilk başlayan kişilerin mümkün mertebe çevresindeki Pokemonları avlaması istenirken Pokemonların ne kadar uzaklıkta olduğu da oyunda yer alıyor. Pokemonların yanında yer alan sayılarını takip ederek onları bulabilir ve bölgenizdeki Pokemonları avlamaya başlayarak kolay bir şekilde Pokemon avcısı olabilirsiniz. Pokemon avlamada ise kişilerin dikkat etmesi gereken bazı detaylar var. Başta yakalanması kolay Pokemonlar karşınıza çıkacağı için bu konuda iyi bir pratik yapmanız gerekiyor. Özellikle Pokemon tek bir poke topu ile yakalamanız ileride güçlü Pokemon yakalama şansınız artıracak ve aynı zamanda oyun içerisinde poke topu sorunu yaşamanızı önleyecektir.

Oyunda Pokemon avlama sırasında ileride en önemli Pokemonunuz olacak bir Pokemon seçmeniz de gerekiyor. Bu bakımdan güçlü ve CP değeri yüksek bir Pokemon yakalamanız size önemli bir güç sağlayacaktır. Bu Pokemonu seçerken, sürekli yakaladığınız ve şeker alabileceğiniz bir Pokemon türü seçmeniz de küçük bir detay. Özellikle 5 ve 6’ncı levellerin ardından güçlü Pokemonlar karşınınıza çıkacak ve özellikle güçlendirmeler ile birlikte Pokemonuzu yükseltmeniz de mümkün olabilecektir.

Pokemon Go’da dikkat edilecek en önemli bir diğer detay ise kalabalık ortamlarda bulunulması. Kişilerin çok fazla insanın yer aldığı mekanlarda olması daha fazla Pokemon çıkmasını sağlayacak ve böylece daha farklı Pokemon yakalayarak hızlı bir şekilde level atlamak da mümkün olacaktır.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi