"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Filminin Konusu Belli Oldu

Sedat | 21 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oyununun ardından filmi çıkacağı da iddia edilirken, film ile ilgili pek çok detay artık resmen açıklanmış durumda.

Pokemon Go oyununun milyonlarca kişiyi etkisi altına alması ve oyun üzerinden oldukça yüksek bir gelirin elde edilmesi sinemaya da oyunun gelmesini sağladı. Konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda Pokemon GO film konusunun belirlendiği ifade edilirken filmin isminin Dedektif Pikachu olacağı belirtildi. Filmde Pikachu’nun ana karakter olarak yer alacağı bu sayede öğrenirken filmde Pikachu pek çok çeşitli gizemli olayları çözmeye çalışacak.

Oyundan Bağımsız Olaak

Legendary Pictures Tarafından resmen girişimlerin yapıldığı belirtilirken Konuyla ilgili yapılan görüşmelerde anlaşmanın sağlandığı ve çekim planlarının yapılmaya başlandı ifade edildi uzun zamandan beri piyasada filmi konusunu ne olacağı merak edilirken artık bu konudaki soru işaretleri de giderildi Dedektif Pikachu ismiyle sinemalarda vizyona girecek olan film, Babası kaybolan bir çocuğa birkaçının yardım etmesini konu alacak ve oyun ile çok fazla ilgisi olmayan bir senaryo filmde yer alacak. Filmin konusu ile ilgili çok fazla detay paylaşılmasa da gelen ilk bilgiler filmin Pokemon Go oyunundan çok daha bağımsız olacağı yönünde.

Filmde Pikachu’nun insanlar ile rahat bir şekilde iletişim kurabileceği ve kahve dahi içebileceği de belirtilirken, 2017 yılında başlayacak çekimlerin ardından film 2017’nin son aylarına doğru vizyona girecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi