"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go Geliştirilecek

Sedat | 27 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go’nun yapımcısı Niantic şirketinin CEO’su John Hanke tarafından yapılan açıklamalarda oyunu şu an için tamamen sunulmadığı ve çok farklı özelliklerin geleceği be

Pokemon Go adı verilen oyun için yapılan en önemli eleştiriler arasında sürekli Pokemon yakalamanın bir süre sonra sıkıcı olacağı yer alıyordu. Bu yönde pek çok eleştirinin gündemde yer almasının ardından geçtiğimiz günlerde Pokemon Go’nun yapımcısı Niantic şirketinin CEO’su John Hanke tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte oyun hakkında pek çok detay açığa kavuşturuldu.

Geliştirilecek!

Yapılan açıklamalarda oyunun şu an çok temel düzeyde olduğu ve pek çok geliştirmenin planlandığı açıklandı. Oyun için planlanan geliştirmelerin ve güncellemelerin sunulmasıyla birlikte oyundaki heyecan çok daha farklı bir boyuta ulaşacak. John Hanke yaptığı açıklamalarda oyunun çok fazla ilgi görmesinin kendileri için çok mutluluk verdiğini söylerken yaşanan ilgiden dolayı yaşanan sunucu hataları nedeniyle tüm kullanıcılardan da özür diledi.

Gösterilen ilginin karşılanabilmesi adına oyunda çok farklı yeniliklerin kısa süre içerisinde sunulacağını belirten John Hanke yaptığı açıklama ile birlikte tüm oyunculara da müjdeyi vermiş oldu. Oyun içerisinde heyecanlanın artması adına yeni Pokemonların ve PokeStopların geliştirileceğini belirten John Hanke oyunu seven ve oynayan kişilerin herhangi bir endişe duymasına gerek olmadığı söyledi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi