"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go Güncellemesi Hesapları Sildi!

Sedat | 1 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

NianticLabs tarafından geliştirilen Pokemon Go oyununda son güncelleme tüm oyuncuları kızdırdı. Oyuncuların pek çoğu hesaplarına ulaşamadı.

Pokemon Go adı ile sunulan oyun, The Pokemon Company tarafından geliştirilse de bu konuda uzun zamandan beri sorunlar bir türlü çözülmedi. Sunucularda yaşanan sorunların yanı sıra oyun içerisindeki hileler için de kesin bir çözüm bulunamazken, oyun içinde adil olmayan bir rekabet yaratıldı. Bu tür durumlarda iyileştirme yapmak adına Pokemon Go yönetimi tarafından yeni bir güncelleme sunulurken, yeni güncelleme de kullanıcılar nezdinde ilgi görmedi ve tepkileri daha da arttırdı.

Pokemon Go için yapılan son güncelleme ile birlikte Android işletim sisteminde 0.31.0 sürümüne ve iOS sürümünde ise 1.1.0 versiyonuna oyun güncellendi. Yeni versiyon ile birlikte oyuncular daha iyi bir oyun deneyimi yaşayacağını düşünse de güncellemeyi alan binlerce kişi Battery Saver ve Nearby gibi özellikler oyundan çıkarılmış.

Hesaplar Kapandı!

Pokemon Go güncellemesi sonrasında en çok dikkat çeken detay ise pek çok kişinin hesabına ulaşamaması. Bu konuda kişiler oyun için yaptıkları ödemeleri iade isterken, yeni bir tartışma daha başlamış oldu.

Yeni sürümde yapılan resmi açıklamalara göre değişiklikler ise şöyle;

Avatarların düzenlenebilmesi

Pokemon hasar değerlerinde iyileştirmelerin yapılması

Nearby ve Battery Saver oyundan çıkarılması

Oyun içi uyarı sistemi getirilmesi

GYM animasyonlarının düzenlenmesi ve çeşitlendirilmesi

Rozetlerin tasarımlarında iyileştirmeler 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi