"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go Güncellendi: 0.33.0 Sürümü Geldi!

Sedat | 9 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go adı verilen oyun için yeni bir güncelleme sunulurken yeni güncellemeyle birlikte oyun Android 0.33.0 sürümüne yükseltildi.

Niantic tarafından geliştirmeleri sürdürülen Pokemon Go için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Yeni güncellemenin şu anda sadece Android işletim sistemleri için geçerli olduğu belirtilirken Android işletim sisteminde yapılan güncellemeyle birlikte oyun Android 0.33.0 sürümüne yükseltildi. Bu yükseltme ile birlikte oyun içerisine pek çok yeni sistem dahil edilirken özellikle kişilere çeşitli uyarıların yapıldığı bilgi ekranları açıldı. Bu bilgi ekranları sayesinde araç kullanan kişilerin araç başında oyunu oynamaması gerektiği, çok hızlı sürülen zamanlarda oyunun kapatılması gerektiği gibi bilgiler görüntülenecek.

Pokemon Takibi Değişti

Pokemon Go 0.33.0 sürümü ile birlikte gelen yenilikler arasında Pokemonların takibi daha da kolaylaştırılmış durumda. Çevredeki Pokemonların gösterildiği ekran kullanıcılar için farklı şekilde hazırlanırken artık tüm oyuncularda aynı Pokemonlar görüntülenmeyecek. Aynı zamanda süresi dolan, kaybolan Pokemonlar da Pokemon radarından silinerek bulunamayacak.

Daha önceki sürümlerde yer alan XP bonusları da Pokemon Go 0.33.0 sürümü ile birlikte geri gelmiş durumda. Bu bakımdan kişilerin daha hızlı bir şekilde level alabilmesi de mümkün duruma getirildi.

Ücretsiz İsim Değişikliği

Kullanıcıların ismini değiştirebilmesi adına bir defaya mahsus olarak ücretsiz bir şekilde isim değiştirme hakkı da sağlanırken bundan sonraki güncelleme ile birlikte kullanıcılar ismini bir defaya mahsus değiştirebilecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi