"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go İçin Bot Geliştirildi

Sedat | 6 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

İPokemon Go adı verilen oyunun piyasaya sunulmasının ardından çok kısa bir süre sonra oyunun botu geliştirildi.

Oyunların otomatik bir şekilde oynanması ve kullanıcıların avantaj elde etmesi adına oyun botları geliştirilirken Pokemon GO adına açılan bot pek çok kolaylık sağlıyor. Kullanıcıların telefonda oyun oynamasına gerek kalmadan bot sayesinde Pokemon avlaması, Pokemon geliştirilmesi ve Pokemonların satılması artık çok kolay.

Üstelik başlangıç koordinatlarından itibaren dolaşmaya başlayan karakter, böylece çevredeki pek çok Pokemonu da avlamayı başarıyor. Tercihlerin kullanıcılar tarafından yapıldığı bot sistemi istenilen bir şekilde oyun içerisindeki işlemlerin yapılmasını sağlıyor. Kullanıcılar bot sistemini kullanarak oyunda daha hızlı bir şekilde gelişim kaydeden biliyor.

Pokemon Go oyunu bot ile oynayacak kişilerin güvenli ve temiz olan bir bot uygulamasına erişmesi gerekirken botun popüler duruma gelmesi pek çok sahte uygulamanın da piyasaya sunulmasına neden oldu. Bu bakımdan kişilerin bot ile oyun oynamak istemesi halinde mutlaka piyasada güvenilir sitelerden birisini tercih etmesi gerekiyor. Oyuna bot ile giriş yapan kullanıcılar bot üzerinden yaptıkları işlemler dahilinde oyunun kolay bir şekilde oynanmasını sağlayabilir. 

Botu kurmak isteyen kullanıcıların kullanmadığı bir mail adresini tercih etmesi gerekirken bot giriş ve çıkışları sonrasında şifresinin değiştirilmesi de öneriliyor. Bot üzerinden sisteme erişim sağlandığında ayarların yapılabileceği bir ekran açılacaktır ve bu ekranın kullanılması sayesinde kullanıcılar botun içerisinde hangi işlemlerin yapılması gerektiğini kolay bir şekilde belirleyebilecektir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi