"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go İçin Ücretsiz İnternet!

Sedat | 16 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oynayanlara T-Mobile’den çok önemli bir müjde geldi.

Amerika'nın en popüler operatörlerinden birisi olan T-Mobile yaptığı son açıklamada özellikle Pokemon Go oynayacak kişiler için ücretsiz bir şekilde internet hizmeti sunacağını belirtti. 2017 yılının Ağustos ayına kadar sürecek bu kampanya dahilinde bölgedeki kişiler operatörden ücretsiz olarak internet hizmeti alabilecek ve bu sayede kota sorunu yaşamadan oyunu tüm Amerika'da oynayabilecek.

Büyük Fırsat!

Pokemon Go adı verilen oyunun kullanıma sunulmasının ardından kişilerin yaşadığı en önemli sorunlardan bir tanesi internet paketlerinin kısa süre içerisinde tükenmesi. Kişilerin Pokemon avlaması adınız şehrin çeşitli noktalarında dolaşması gerekirken internet paketlerinin yetersiz kalması pek çok kişinin oyunu oynayamamasına neden oluyor.

Oyun oynamak isteyen kişiler ise yüksek fiyatlar ile satılan yeni internet paketlerini satın almak durumunda. Yaşanan bu soruna karşı önemli bir çözüm ise Amerikalı operatörden geldi. T-Mobile tarafından yapılan açıklamada sınırsız veri kullanımının sunulacağı ve bu konuda herhangi bir kriterin de aranmayacağı belirtildi. Yapılan bu açıklamanın ise bölgede büyük bir sevinçle karşılandı. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi