"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go Plus Gecikecek

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oyununun özel ve ücretli versiyonu olarak tanıtılan Pokemon Gold Plus'ın Eylül ayında çıkarılacağı belirtildi.

Pokemon Go oyunu kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaşması bu konuda yeni oyun versiyonlarının da oluşturulmasını sağlarken Pokemon Go Plus adı verilen oyun için önümüzdeki aylar işaret edilmişti. Marka tarafından yapılan son açıklamalarda ise Pokemon Go Plus oyununun Eylül ayına ertelendiği ve oyunun Eylül ayında çıkacağı belirtildi. Nintendo tarafından Amerika hesabı üzerinden yayınlanan bir mesaj ile birlikte bu konuda bilgilendirmek yapılırken yapılan bu bilgilendirmenin ardından gözler Eylül ayına çevrildi.

Siparişler Ne Olacak?

Özellikle oyun için aksesuar siparişinde bulunan binlerce kişi bulunurken bu kişilerin durumu ile ilgili detaylar paylaşıldı. Nintendo bu kişilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına süreç içerisinde indirimin uygulanacağını söylerken Eylül ayından sonra herhangi bir gecikmenin yaşanmayacağına da belirtti.

Yeni oyunun satış fiyatının 35 dolar olacağı öğrenilirken giyilebilir teknoloji ile birleştirilecek oyun çok daha kolay bir oynanabilir yapıya bürünecek. Bu bakımdan gelecekte piyasaya sunulacak olan bu oyun çok daha kolay ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi