"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go’da Yeni Açık Bulundu

Sedat | 14 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go için keşfedilen yeni bir açık gym liderliğinin kaybedilmemesini sağlıyor.

Pokemon GO piyasaya sunulduğu ilk günden beri açıklar nedeniyle sürekli oyuncuların oyun içerisinde haksız bir rekabet yaratmasına neden olurken Pokemon Go için yapılan son paylaşımlarda gym liderliğini kaybetmek istemeyenlere özel olarak yeni bir yöntem paylaşıldı.

Milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunda her gün yeni bir açık tespit edilirken kullanıcıların büyük bir bölümü bu açılardan yararlanarak oyun içerisinde daha avantajlı bir şekilde gelişebiliyor. Konu ile ilgili yapılan son açıklamalarda oyunda yeni bir açığın daha tespit edildiği belirtilirken yeni açık sayesinde özellikle gym dövüşlerinde dövüş kaybetmenin engellenebildiği belirtildi. Bu durum özellikle liderler için oldukça önemli bir fırsat yaratırken ve liderliği eline alan kişiler bu açıktan yararlanarak daha uzun süre lider kalabiliyor.

Yumurtaların Gücü Adına

Yapılan açıklamalarda aynı zamanda video ile durum anlatılırken kullanıcıların bu açıktan yararlanabilmesi adına liderliğe bir yumurta yerleştirmesini yeterli oluyor. Saldırı puanı olmayan yumurtanın canı da olmadığından dolayı dövüş yapılamıyor ve rakipler tarafından seçilemiyor. Böylece yumurta ile birlikte yenilgisiz olarak gym liderliğini kişiler elinde bulundurabiliyor.

Gym liderliği oyunculara çeşitli avantajlar sağlıyor. Bu bakımdan hem savaşılmadan liderliğin elinde tutulması hem de diğer kullanıcıların liderliği alamaması oyun içerisinde hızlı bir şekilde ilerleme kaydedilmesine sağlıyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamalardan aynı zamanda bir video paylaşırken yayınlanan video şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi