"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon GO'nun İçeriği Güncellendi!

Sedat | 14 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon GO, üzerindeki ilginin azaldığı bu dönemde içeriğini güncelleyerek oluşan sorunları ortadan kaldırdı.

Çıktığı ilk günden bu yana hep merak uyandıran bir oyun olarak adını duyduğumuz Pokemon GO, eski popülerliğini bu zamanlarda bulamıyor. Nedeni ise sinir bozucu sorunların gerçekleşmesi. Fakat Pokemon GO, yeni güncellemesini yayınlayarak, popülerliğini kazanmak adına geliyor. 

Yenilenen içerik güncellemesinde bir hayli değişiklik söz konusu. Bunlardan ilki ise aynı türden yakalamış olduğunuz Pokemon'lar için daha fazla XP alacaksınız. Savaşa adanmış 6 tane Pokemon ile Dost GYM'lerde savaşma imkanı sunuluyor. bunlarla beraber savaş içerisinde olan dost Pokemonun CP değeri savaşın boyutuna göre azalma gösterebilecek. 

Yeterli mesafe sağlandığı takdirde, ekranı açıp kapatmaya gerek kalmadan Pokemon yumurtaları kendiliğinden çatlayacak. Uzun süreli olan evrim geçirme olayı ise daha kısa sürede tamamlanacak. Son zamanlarda popülerliğini kaybeden oyunun, Amerika'da oyuncuların toplamı toplam da 100 milyar adım atması sağlanıyordu. Ancak tüm gerilemeye rağmen Niantic firmasına günde 2 milyar dolar kazandırmaya devam ediyor. 

Peki İçerik Güncellemesi Yapan Pokemon GO'yu Yüklemediniz mi? Pokemon GO'yu İndirmek İsteyenler Aşağıdaki Linke Tıklayabilir.

- Pokemon GO (iOS)  İndirin

- Pokemon GO (Android)  İndirin

 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi