"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Go’ya Alternatif Arayanlara 5 Yeni Oyun

Sedat | 22 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oyunu oynamak istemeyen ya da oyundan sıkılan kişiler için 5 farklı harika Oyun uygulama marketlerde oyuncuları bekliyor.

Pokemon Go oyunu her ne kadar milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilerek oynanmaya başlasa da bu konuda büyük bir kesim oyuna tepkiyle yaklaşıyor. Bu bakımdan tepki gösteren ya da oyunu oynamak istemeyen kişiler için alternatif 5 oyun ön plana çıkıyor. Sizler için hazırladığımız rehberde Pokemon Go yerine tercih edebileceğiniz 5 farklı oyunu deneyebilir ve daha iyi bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Transport Tycoon

Klasik tycoon tarzda oluşturulan ayında kişilern çeşitli noktalar arasında sevkiyat gerçekleştirmesi gerekiyor.

Landlord Real Estate Tycoon

Çevrenizdeki evleri kiralayabileceğiniz ve bu sayede ilerleyebileceğiniz oyun oldukça farklı özelliklere sahip. Bu bakımdan gerçeğe yakın bir oyun oynamak isteyen kişiler oyunu deneyebilir.

Shipping Manager

Deniz yolu ile sevkiyat yapmak isteyen kişiler için tercih edilebilecek oyunlardan bir tanesi de Shipping Manager. Filonuzu genişletebilir ve denizlerin hakimi siz olabilirsiniz.

Tiny Tower

Son zamanların en çok ön plana çıkan oyunlarından bir tanesi olan Tiny Tower, farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Farklı katlarda yapacağız işlemler sayesinde oyunu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

SimCity BuildIt

Yılların efsane oyunu olan Simcity ile şehircilik konusunda vatandaşlarınızı memnun edebilir ve geliştirilmiş altyapı ve hizmetler ile birlikte mutlu bir şehir kurabilişiniz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi