"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Pokemon Yakalamak İçin Özel Kılıf Geliştirildi

Sedat | 23 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Pokemon Go oyunu oynayan kişilerin Pokemon ıskalamaması adına özel bir kılıf geliştirildi.

Pokemon GO adı verilen oyunda kişilerin Pokemon yakalaması gerekirken Pokemonların yakalanması sırasında oldukça zorluk yaşanabilmektedir. Bu zorlukların yaşanmaması ve poke toplarının gereksiz yere kaybedilmemesi adına özel bir telefon kılıfı geliştirildi. Pokemon Go oyuncusu tarafından geliştirilen bu kılıf sayesinde Pokemon yakalamak artık çok daha kolay bir halde.

Büyük İlgi Gördü

Jon Clever isimli oyunc, oyunda yaşanan sorunların giderilebilmesi adına özel olarak kılıf geliştirirken bu kılıfı üstelik son dönemlerin en çok tercih edilen 3 boyutlu yazıcılarını kullanarak üretmiş. Pokemonları ıskalamamak için kılıfın kullanılması yeterli olduğu gibi kılıfta yer alan parmak bölümünden parmağın sürüklenmesi yeterli oluyor.

Oyun oynayan kişiler özellikle Pokemonların yakalanmaması ve üç dört defa atış yaptıktan sonra ancak yakalanması nedeniyle kısa süre içerisinde toplarının bitmesi nedeniyle Pokemon avlamaktan mahrum kalabiliyor. Bu bakımdan pek çok kişinin yaşadığı sorunlara çözüm olacak bu ürünün yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Önümüzdeki dönemlerde internet üzerinden satışa çıkması beklenen bu ürün pek çok Pokemon sever tarafından tercih edilecektir.

Ürün ise şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi