"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Prisma’nın Android Beta Sürümü İptal Edildi

Sedat | 21 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

iOS işletim sisteminde kullanılmaya sunulan Prisma’nın Android'de de yer alacağı belirtilirken bu konuda yoğunluk nedeniyle geçikmenin yaşanabileceği ifade edildi.

Prisman’ın Android Beta sürümü büyük ilgi görürken yaşanan yoğunluğun sunucular tarafından kaldırılmaması nedeniyle Beta programı tamamen durduruldu. Prisma tarafından yapılan resmi açıklamada dünya genelinde gösterilen ilgiden dolayı tüm kullanıcılara teşekkür edilirken aşırı yoğunluk nedeniyle Android işletim sistemi için geliştirilen beta programının iptal edildiği açıklandı Konuyla ilgili uzun zamandan beri beklentilerin fazla olması kullanıcıların daha fazla ilgi göstermesine yol açarken bu ilgi Prisma tarafından karşılanamadı.

Beta programının başlatılmasının ardından bir gün geçmesine rağmen programın iptal edilmesi uygulamanın ne kadar ilgi gördüğünü de gözler önüne serdi. Beta programının iptal edilmesiyle birlikte şimdi gözler uygulamanın resmen kullanıma sunulmasına çevrildi. Yönetim tarafından bu konuda herhangi bir tarih bilgisi paylaşılmazken önümüzdeki ay itibariyle uygulamanın resmen Android marketler de yer alması bekleniyor.

iOS işletim sistemine kurulduktan sonra milyonlarca indirme sayısına ulaşan uygulama kişilerin fotoğraflarını çeşitli şekillerde yeniden tasarlanmasını ve bir sanat eseri haline dönüştürülmesini sağlıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi