"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PS4 Pro ve Xbox One: Hangisi İyi?

Sedat | 9 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

PS4 Pro ve Xbox One modellerinde Rise of the Tomb Raider oyunu üzerinden grafik karşılaştırılması yapıldı. İşte sonuçlar.

Sony ve Microsoft tarafından piyasaya sunulan oyun konsolları her zaman kıyaslamaya neden olurken, sektörde iki dev rakip bu sefer PS4 Pro ve Xbox One modelleri ile yarıştırıldı. İki markanın da son olarak piyasaya sunduğu modeller tercih edilirken, PS4 Pro ve Xbox One arasındaki kıyaslama bir oyun üzerinden yapıldı.

Grafikte Hangisi Daha İyi?

Konsolların grafik konusunda ne kadar üstün olduğu yapılan test ile birlikte tespit edilmeye çalışılırken,  testler ile ilgili detaylı bir test videosu da yayınlandı. Oyun için yapılan incelemelerde

Konuyla ilgili özel bir paylaşım YouTube kullanıcısı Cycu1 tarafından yapılırken, iki cihaz arasındaki farkın oldukça fazla olması dikkatlerden kaçmadı.  

10 Kasım’da Geliyor!

PS4 Pro modeli için 10 Kasım’da piyasaya sunulacağı öğrenilirken, teste konu olan oyun Rise of the Tomb Raider ise 11 Ekim itibari ile kullanıcılar tarafından satın alınabilecek. Yapılan karşılaştırma ise şöyle;

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi