"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PUBG Mobile güncellendi!

Sedat | 21 Ocak 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

200 milyondan fazla indirilen milyarlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG Mobile güncellendi. 

2018'in en iyi mobil oyunu olan ve milyonlarca kişi tarafından oynanılan oyun için yılın ilk güncellemesi geldi. Yayınlanan güncellemeyle birlikte Battle Royale oyununa birçok önemli yenilik geldi. 

PUBG 0.10.5 güncellemesiyle birlikte artık oyuncular Sankok, Erangel ve Miramar haritalarında MK47 Mutant'ı kullanabilecekler. Bunun beraberinde 191 MB boyutundaki 5.sezon güncellemesiyle oyunculara daha iyi bir deneyimi sunmak için lazer görüş eklentisini de oyuna ekledi. Sesli komut isteği oyuncular tarafından çok istenen bir özellikti. 5. sezon güncellemesiyle birlikte oyuna klasik sesli komutlar da yeniden eklendi. Aynı zamanda oyun içinde bir takım iyileştirmeler de yapıldı. Yeni güncellemeyle birlikte bir süredir beklenen Zombi Modu da merak edilenler arasındaydı. Ama bu modu bekleyenler biraz daha bekleyecek gibi görünüyor. Çünkü bu güncellemeyle birlikte zombi modu gelmedi. Ancak şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda söz konusu bu modun bir sonraki güncellemeyle geleceği iddia ediliyor. 

Daha önce 5 sezon güncellemesiyle eklenen Vikendi Kar haritası üzerinde yapılan iyileştirmeler de karşımıza çıkıyor. Vikendi haritasının loot oranının da arttığını da söylemek mümkün. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi