"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

PUBG'e yeni modlar geliyor!

Sedat | 8 Nisan 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

PlayerUnknown’s Battleground’s oyununa yeni modlar geliyor. Şuan özel sunuculara açılan oyun tekrar popüler olmak istiyor.

Her ne kadar şimdilik ufak bir geliştirici topluluğu tarafından özel sunucularda açılacak. Deathmatch modunun eli kulağında. Deathmatch modu gelecekte tüm oyuncuların kullanımına sunulacak. Söz konusu oyun son dönemin en gözde oyunu PlayerUnknown’s Battleground’s bildiğiniz üzere kısa bir süre önce aktif oyuncu sayısında beklemediği bir kayıp yaşadı. Bu nedenle daha aktif bir savaş alanı üzerinde çalışmalar başladı ve böylelikle özel hafta sonu etkinlikleri ve yeni oyun modları üzerine çalışmaları da başladı.

Oyuncuların dikkatini çekecek Deathmatch modunda hiç kimseyi vuramadan sona kalarak tavuk parasını çıkaran oyuncular aksine bu modda 80 puana ulaşan oyunu kazanacak. Ölündüğü zaman haritanın rastgele farklı bir yerinde doğarak tekrar rakiplerinizi öldüremeye devam etmeniz mümkün olacak. 

Normalde oyun esnasında öldükten sonra silahlarınız da yok oluyordu. Yeni savaş moduyla ilgili merak edilen şey öldükten sonra tekrar doğum sırasında silahlara ne olacağı yönündeydi. Oyuna döndüğünüzde artık geliştiricilerle belirlenmiş eşyalarla dirilebilir yada ölmeden önceki halinize dönebileceksiniz. 

Yeni denemeler PUBG ortakları tarafından şimdilik sadece özel sunucularda açılan Deathmatch modunun ilerleyen dönemlerinde diğer oyunculara da açılacak. Bakalım gelişticiler söz konusu oyuncu sayısını eski seviyeye çıkarmayı başarabilecek mi? 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi