"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Redmi Note 10 serisinde süpriz olabilir!

Sedat | 20 Şubat 2021 0 yorum Süre: 2 dakika

Redmi Note 10 Pro Max, 4 Mart lansmanında vanilya Note 10 ve Note 10 Pro'ya katılacağını söyledi.

Xiaomi, bugüne kadar Redmi Note 10 detaylarında şaşırtıcı derecede sıkı bir kapak tutmayı başardı. Resmi bilgilere gelince, duyuru tarihinin 4 Mart olarak belirlendiğini biliyoruz ve beklenecek bazı şeylerin kısa ve temel bir listesine sahibiz. Özellikle Gorilla Glass koruması, IP52 derecesi ve modellerden en az birinde delikli selfie, kavisli arka kısım ve yana monte edilmiş parmak izi okuyucusu ile düz ekran.

Sektördeki bazı yeni bilgilere göre, şimdi Redmi Note 10 serisinin en az üç cihaz içereceğine inanıyoruz bununla beraber muhtemelen resmi afişlerde bulunan ve 120Hz LCD ve Snapdragon 735G içeren vanilya modeli, a Muhtemelen yüksek çözünürlüklü ses, 108 MP ana kamera, daha hızlı şarj ve iddia edilen Snapdragon 750G ile birlikte bir OLED ekran sunması beklenen ve beklenen Pro modeli. Ve şimdi, spekülatif listeye yeni eklenen üçüncü cihaz, Note 10 Pro Max.

Note 10 Pro Max hakkında çok az ekstra bilgi var. Görünüşe göre, iki bellek konfigürasyonunda satılacak. 8GB / 128GB ve 6GB / 128GB ve üç renk seçeneği bulunacak. Mavi, siyah ve bronz renklerinde satışa sunulacak. Sadece ismine bakarsak, Pro ve / veya daha büyük bir ekran ve bataryadan biraz daha iyi özellikler bekleyebiliriz. Vanilya Redmi Note 10 veya belki de Pro ile ilgili olarak söylenti değirmeninde 5.050 mAh'lik bir kapasite, bir tür referans çerçevesi olarak ortaya çıkıyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi