"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Renault Clio GT-Line Türkiye’de

Sedat | 20 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Renault tarafından yapılan son açıklamalarda yeni Clio'nun Türkiye pazarında giriş yapacağı belirtildi.

Renault tarafından geliştirilen ve sportif yapısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Clio GT-Line Türkiye pazarına da giriş yapacak. Oldukça farklı özellikleri bulunan araç özellikle tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ön tamponda tercih edilen metal hava giriş kanalları aracın çok farklı bir görünüm elde etmesini sağlarken aynı zamanda yer alan diğer özellikler de kusursuz bir tasarımın elde edilmesini sağlamış durumda.  16- veya 17-inç jantlar, krom egzoz çıkışı ve metal arka tampon paneli ilk bakışta fark edilen küçük detaylar.

Tasarım iç mekanda da ihmal edilmezken deri kaplı koltuklar ve direksiyon simidi Clio GT-Line için en önemli özellikler arasında. Clio GT-Line iki farklı motor seçeneği ile sunulacak. Bu bakımdan kullanıcılar iki farklı seçenek arasından seçim yapabilecek. 6 vitesli bir şanzımanın tercih edildiği araç aynı zamanda kişiselleştirilebilir pek çok aksesuara da sahip.

Aracın 0’dan 100 kilometre hızlanmasının 6.6 saniyede olduğu belirtilirken aynı zamanda farklı ekipmanları ve sürüş modları ile birlikte kişilere özel bir yolculuk sunulacak. Normal, sport ve race olarak adlandırılan üç farklı sürüş modu sayesinde kişilerin araçtan en iyi performansı alabilmesi mümkün.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi