"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung 850 EVO M.2’de Neler Var?

Sedat | 22 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından piyasaya sunulan Evo ailesinin yeni ürünü Samsung 850 EVO M.2, oldukça dikkat çekici.

Samsung tarafından EVO adı ile sunulmaya başlanan cihazlar, piyasada oldukça ilgi çekiyor. Yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran modellere yeni bir cihaz daha ekleyen Samsung, piyasaya Samsung 850 EVO M.2 adı ile yeni bir model daha kazandırmış durumda. Yeni modelde dikkat çeken pek çok detay olduğu gibi farklı ara yüz ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken cihazda, fiyat ve performans açısından da yakalanan başarı, Samsung 850 EVO M.2 modelinin satış rakamlarını direk etkileyecek durumda. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde cihazın daha yüksek satış rakamlarına da ulaşması bekleniyor.

SSD İle Artan Performans!

Samsung 850 EVO M.2 için ilk dikkat çeken detay SSD teknolojisinin kullanılması. Böylece cihazda ciddi anlamda bir performans artışı da sağlanmış durumda. Samsung’un cihaza olan güveni fazla olunca, sunulan garanti de 5 yıla kadar çıkartılmış durumda. M.2 bağlantısı üzerinden veri akışı sağlanan cihazda yapılan testlerde okuma ve yazma hızı 540 ve 500 MByte/sn’ye kadar çıkılmış durumda.

Samsung 850 EVO M.2 Göz Kırpıyor!

Özellikle bu alanda hızlı ve performans sunacak kişiler için cihaz oldukça tatmin edici rakamlara sahip. Bu yakaladığı başarılar ile işlerinizde çok daha iyi sonuçlar verebilecek Samsung 850 EVO M.2, bu bakımdan yüksek satış rakamlarını şimdiden garantilemiş gibi görünüyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi