"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung AnTuTu Listelerinde Zirvede!

Sedat | 11 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Telefonlar için yapılan testler ile ön plana çıkan AnTuTu, 2016 yılının ilk yarısındaki en popüler telefonlarının listesini yaptı. İşte AnTuTu listesinde öne çıkan modell

AnTuTu tarafından yapılan son açıklamalarda adeta Samsung’un mobil alana damga vurduğu görüldü. 2016 yılının ilk yarısındaki durum ile ilgili açıklamalar yapan ve özel bir rapor oluşturan AnTuTu, bu listeleme ile birlikte en popüler telefonları da kendi kriterlerine göre sıraladı. Hazırlanan raporda 2016 yılının ilk yarısındaki en popüler telefonları başlığı kullanılırken, sıralamalarda Samsung modellerinin ilk 4 sırayı alması dikkatlerden kaçmadı.

Galaxy Serisi Damga Vurgu!

AnTuTu tarafından yapılanan raporun ilk 6 sırasında 5 Samsung modeli yer aldı.  Sıralamaya giren telefon modelleri ise dev Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S7 şeklinde oluştu. Özellikle Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri ile bu yıla damga vuran ve bu etki ile birlikte diğer telefon modellerinin satışlarını da arttırmayı başaran Samsung, pek çok ülkeye özgü listede de üst sıralarda yer almayı başardı.   

AnTuTu tarafından hazırlanan rapora göre ilk 10 liste ise şöyle;
Samsung Galaxy Note5

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S7

Xiaomi Redmi Note 3

Samsung Galaxy S7 Edge

Meizu MX5

LG G3

LeEco 1S

Meizu Metal

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi