"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Cloud Servisi S7 Serisine Geldi

Sedat | 14 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından geliştirilen Samsung Cloud, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için kullanıma sunuldu.

Geçtiğimiz aylarda Samsung tarafından tanıtımı gerçekleştirilen yeni telefon modellerine yönelik yeni güncellemelerde devam ediyor. Yapılan açıklamalarda kullanıcıların yeni telefon modellerinde Samsung tarafından geliştirilen yeni bir servisi kullanmaya başlayabileceği belirtilirken Samsung Cloud sayesinde cihazlarda resmi Samsung desteği alabilmek mümkün olabilecek. 7

Yeni Güncelleme Paketi Sunuldu

Yapılan açıklamalarda telefonlar için yeni bir güvenlik paketinin kullanıma sunulduğu belirtirken bu güncellemenin alınmasıyla birlikte kullanıcılar telefonlarda bir çok önemli özelliğe sahip olabilecek. 151 MB büyüklüğündeki yeni yazılım paketi sayesinde kullanıcıların telefonlarında yeni versiyona geçebileceği belirtilirken güncelleme paketinde yer alan değişiklikler ve yeni özellikler hakkında bilgiler paylaşıldı.

15 GB Ücretsiz Alan

Samsung Cloud güncelleme ile birlikte gelen en önemli özelliklerden birisi olarak görülürken bunun yanı sıra kullanıcıların 15 GB gibi bir ücretsiz depolama alanı da sunuluyor. Böylece servisin daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayacak Samsung, kişilere önemli bir imkan sağlıyor. Güncellemeyi aldıktan sonra kişiler bu uygulama üzerinden gerekli ayarları yapması halinde hem telefondaki tüm verileri yedekleyebilmesi mümkün olacak hem de kullanıcılar bulut yedekleme sistemi üzerinden pek çok işlemi yapabilecek.

Güncellemenin hangi ülkedeki kullanıcılar için sunulacağı bilinmese de dünya genelindeki tüm kullanıcıların yeni güncellemeyi alabileceği tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde kademeli bir şekilde Türkiye'deki kullanıcılar da yeni güncellemeyi alabilir. 

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi