"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Flow Uygulaması Nedir!

Sedat | 21 Şubat 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Son zamanlarda adını duymaya başladığımız Samsung Flow uygulaması ile Galaxy akıllı telefon kullanıcılarının Windows 10 bilgisayarlarını parmak iziyle açıyor...

Samsung Flow, Google Play Store'da 3.7 derecelendirmesi (5 üzerinden) tarafından değerlendirildiğinde harika bir Android uygulaması değildir. Ancak uygulama, kısa sürede işlevselliğini daha geniş bir ürün yelpazesine yayacak ve kullanıcılar arasındaki itirazını artıracaktır. Şu anda, Samsung Flow, Galaxy Tab Pro S kullanıcılarının tabletlerini uyumlu bir Galaxy akıllı telefonun parmak izi tarayıcısıyla açmalarını sağlıyor. 

Bunlar arasında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge +, Galaxy Note 5, Galaxy A5 (2016) ve Galaxy A7 (2016) Samsung tarafından onaylanan desteklenen akıllı telefonlar bulunuyor. İyi haber şu ki Samsung, kullanıcıların cihazlarını, yukarıda listelenen uyumlu Galaxy akıllı telefonlardan herhangi biriyle kilidini açmak için tüm Windows 10 bilgisayarlarına destek eklemeyi planlıyor.

Güney Koreli bir şirket, bir Samsung Flow kullanıcısına cevaben, Nisan başında büyük bir güncelleme yapılabileceğini doğruladı ve bu da tüm Windows 10 bilgisayarları için destek sağlayacak. Samsung Flow, kullanıcıların parmak izlerini tarayarak Windows 10 cihazlarının kilidini açmasına izin vermekten fazlasını sunuyor. Örneğin, içeriği ve etkinliği farklı cihazlar arasında aktarabilir.

Ayrıca mobil hotspot'unuzun PC'yi bağlı tutmasını sağlayabilir ve doğrudan telefonunuzun bildirimlerini kontrol edebilir ve cevaplayabilirsiniz. Tüm bu özellikler yalnızca Galaxy akıllı telefonda en az bir parmak izi kaydettikten sonra kullanılabilir, bu yüzden Samsung Flow bu donanıma sahip el cihazlarıyla sınırlı.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi