"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy A Serisini Yenileyecek

Sedat | 29 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Önceki yıllarda çıkartılan modelleri yenilemeye başlayan Samsung, bu konuda A serisi için güncelleme başlattığını duyurdu.

Eski telefon modellerini yeni donanımlar ve tasarımdaki küçük detaylar ile yenileyerek yeniden piyasaya sunan Samsung, bu konuda A serisi için de resmen yenileme işlemlerine başladı.

Farklı model isimleri ile piyasada karışıklık yaratmak istemeyen Samsung, çareyi telefon modellerinin aynı isimler ile yeniden piyasaya sunulmasında bulurken, yeni telefon modellerinde güncelleme yılı olarak telefon isimlerine eklemeler yapılıyor. Bu bakımdan A1 2016 şeklinde tanımlanan yeni telefon modelleri ile yeniden piyasaya girmeye hazırlanacak Samsung, yapacağı bu hamle ile birlikte telefon serisine de önemli bir güç katacak.

İlk A5 Gelebilir!


A serisi güncellemelerinin ilk olarak A5 serisi ile başlayabileceği ifade edilirken, yeni cihaz ile ilgili bilgiler testlerden gelmeye başladı. Bu konuda gündeme gelen diğer iddialarda ise Galaxy A5 2017 modelinin geleceği ifade ediliyor. Bu bakımdan cihazın 2016 yılına sıkıştırılmadan 2017 yılında yenilerek sunulması da mümkün görünüyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi