"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018), Muazzam Ötesi Geliyor!

Sedat | 27 Eylül 2017 0 yorum Süre: 1 dakika

Samsung ve Apple cephesinde gelişmeler son hızla devam ediyor. Apple'a cevap niteliğinde gelecek Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2018), sonsuz ekrana sahip olacak..

Tüm rakipler tarafından imrenilen bir imaja sahip olup ve bir zamanlar sektörün öncüsü olarak kabul görülen Apple'a Samsung'tan çok konuşulacak cevap geldi diyebiliriz.

Çerçevesiz ekran işini Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 ile taçlandıran Samsung, yeni model telefonları Galaxy A5 ve A7 (2018) ile gündemden düşmeyecek bir imaj çizmeye kararlı gibi görünüyor. 

Bildiğiniz üzere Apple, çerçevesiz ekrana 999 $ fiyat etiketiyle şok eden iPhone X ile bu tasarıma geçebilmişti. Ancak Samsung'tan hamle gecikmeyecekmiş gibi görünüyor. Sızdırılan şemayı ele aldığımızda, telefonların amiral gemisi S8'e benzer bir tasarıma sahip olacak.

Her ne kadar kullanım kolaylığı açısından zorlayacak parmak izi sensörü kameranın alt bölümüne yerleştirilmiş olsa da, 2018 model Galaxy A serisi hem özellik bakımından hemde fiyatı ile kullanıcıların kalbini kazanacaktır.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi