"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy A7 (2017), Bixby Desteğiyle Buluşuyor!

Sedat | 12 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Bixby, Galaxy A7'e (2017), orta sınıf Telefonlarda ipucu entegrasyonuna geliyor. Tüm detaylar haberimizde yer alıyor..

Umut verici bir ses asistanı hakkındaki birçok söylenti ve sızıntıdan sonra Samsung, nihayet Bixby AI yardımcısını Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 + cihazlarıyla bu yıl nisan ayında Nisan ayında piyasaya sundu. 

Her durumda Samsung, Bixby'nin Google Assistant üzerinden potansiyel sahibi olduğunu düşünüyor ve sadece Güney Kore'de piyasaya sürülen Samsung Galaxy A7 (2017) için Bixby desteğini çıkardı ve orta sınıf akıllı telefonların da destek alabileceğini ima etti. 

Hatırlanması için Samsung Galaxy A7 (2017) Ocak ayında uluslararası piyasalarda piyasaya sürüldü, Mart ayında Hindistan'a geldi ve Güney Kore pazarında da yeni piyasaya sürüldü. Android Kurumu, Bixby'in eklediği destek dışında tüm özelliklerin ve özelliklerin uluslararası olarak başlatılan cihazla aynı olduğunu bildiriyor. 

Ayrıca gemide Bixby için herhangi bir donanım düğmesi yok ve Bixby Voice için de destek yok. Bu, Samsung'un Bixby Voice'tan ve donanım düğmesinden yoksun soyulmuş Bixby sürümünü orta menzilli Samsung aygıtlarına getirmesi anlamına da gelebilir.

Hatırlanması için soyulmuş Bixby versiyonu da Galaxy Note FE'ye (Güney Kore'de yeniden başlatılan Note 7'ye) entegre edildi. Trendi takip ederek, Samsung'un telefonlarında temel Bixby sürümünü başlatmak yalnızca Güney Kore'nin bir ürünü olabilir veya Bixby gelecekte birçok orta sınıf Samsung cihazında minimum özelliklerle geliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi