"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy C7 Pro'dan Haber Var!

Sedat | 26 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung'un Galaxy C7 Pro telefonunun Geekbench testi sonuçları belli oldu. İşte Samsung Galaxy C7 Pro'nun çıkış tarihi ve tüm özellikleri!

Samsung'un yakın zamanda açıklamasını beklediğimiz akıllı telefonu Galaxy C7 Pro, Geekbench testinde tüm detyaları ile beraber ortaya çıktı. Daha öncesinde Hindistan’ın ithalat ve ihracat sitesi Zauba üzerinde listelenen Samsung Galaxy C7 Pro’nun, 1080x1920 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 5.7 inç ekran ile geleceği görülmüştü.

Şimdi ise Model numarası SM-C7010 olan telefonun 2.21GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 625 işlemciye sahip olacağı bu test sonucunda resmen belli oldu. Telefonun özellikleri arasında 4 GB RAM ve Android 6.0.1 işletim sistemine sahip olacağı da görülüyor. Peki Samsung Galaxy C7 Pro Geekbench testinde kaç puan aldı dersiniz?

Yapılan test sonucunda rek çekirdeklide 1000 puan alan Galaxy C7 Pro, çok çekirdelide 5679 puan aldı. Samsung’un C-serisi akıllı telefonları genellikle ince yapıları ile bilinir. Böylelikle Galaxy C7 Pro’nun da 6.7mm incelikte gelebileceğinin sinyalleri de kolaylıkla verilebilir. Samsung'un akıllı telefonu Galaxy C7 Pro'nun Güney Kore ve Hindistan'da satışa sunulmak üzere gönderildiği ve tahmini olarakta 200 dolara satışa sunulmması beklenen cihazın fiyatı net olarak belli değil.

Galaxy C7 Pro, parmak izi tarayıcı, NFC desteği ve Samsung Pay ödeme sistemi gibi özelliklere de sahip olacak.

Siz Galaxy C7 Pro'nun özelliklerini nasıl buldunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi