"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Folder 2 Geliyor

Sedat | 30 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından katlanabilir telefon modeli için çalışmaların yapıldığı bilinirken, bu konuda ilk bilgiler de gelmeye başladı.

Kapaklı olarak da tanımlanan katlanabilir telefon konusunda Samsung yeni bir model geliştiriyor. Nostaljinin günümüz teknolojisi ile buluşacağı bu özel proje pek çok kişi için cazip durumda. Özellikle kapaklı telefon kullanmayı seven kişilerin bu yeni telefon modelini alması beklenirken, bu konuda henüz tam olarak detaylar açıklanmadı. Fakat Galaxy Folder 2 adının verileceği öğrenilen telefon modeli için sızdırmalar gelmeye devam ediyor. Özellikle SamMobile’de yer alan son bilgilerde telefonun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi alabilmek mümkün.

 

Galaxy Folder 2 Fiyatı Ne Kadar?

SamMobile‘de yer alan habere göre cihaz tanıtım sonrasında 250 Dolar üzerinden satışa çıkacak. Bu açıdan fiyat açısından da yeni model oldukça uygun bir seçenek yaratacak.

Galaxy Folder 2 Özellikleri Neler?

Cihaz için merak edilen diğer bir detay ise donanımlar. Elde edilen son bilgilere göre telefonda yer alması beklenen özellikler şöyle;

3.8 inç ekran

2 GB RAM

Qualcomm işlemci

8 MP arka kamera

5 MP ön kamera

2,000mAh batarya

Android Marshmallow işletim sistemi

Özellikleri ile oldukça makul bir cihazın hazırlandığı görülürken, yeni telefonun ne kadar ilgi göreceği merak ediliyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi