"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Note 10 Lite özellikleriyle sızdırıldı!

Sedat | 1 Ocak 2020 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Galaxy Note 10 Lite canlı görüntüsü sızdırıldı. 

Yaklaşık iki hafta önce, tasarımını ortaya çıkaran Samsung Galaxy Note10 Lite'ın renderlarını gördük. Şimdi önceki tasarım sızıntılarını destekleyen canlı görüntülere bakıyoruz.

Aşağıdaki resimlerden de görebileceğiniz gibi, Galaxy Note10 Lite ortalanmış bir delikli ekrana sahip olacak ve sol üst köşedeki dikdörtgen bir şemanın içinde bulunan arkada üçlü kameralara sahip olacak. Parlak sırtın parmak izi okuyucusu yok. Galaxy Note 10 Lite'ın sağ tarafında güç düğmesinin yer aldığını görüyoruz.  Bluetooth 5.1 özelliğine sahip bir S-Pen ile gelecek.

Samsung'dan henüz Galaxy Note10 Lite hakkında hiçbir kelime yok, ancak geçen haftaki bir sızıntı, Exynos 9810 SoC, 6GB RAM ve 128GB depolama alanı içeren eksiksiz teknik özellik sayfasını ortaya çıkardı. Note 10 Lite, 6.7 inç FHD + AMOLED ekrana sahip olacak ve 25W hızlı şarjlı 4.500 mAh pil paketleyecek. 

Optik açısından, Note 10 Lite,  32MP selfie kamerasına sahip olacak, arkada bulunan 12MP ana kamera 12MP telefoto ve 12MP ultrawide modülleri ile birleştirilecek.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi