"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Note 7'deki Açıklığı Kapatmak İçin Galaxy S8 Yazılımını Hazırlıyor!

Sedat | 14 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Galaxy note 7'de yaşadığı tüm olumsuzlukları ardında bırakıp, yeni telefonu Galaxy S8 ile telafi amaçlı şimdiden yazılım çalışmalarına girişti.

Note 7 enkazının altında kalmak istemeyen Samsung, ayağa kalkmak için yeni cihazı Galaxy S8'in yazılım aşamalarına başladı bile. Bugün paylaştığımız haberde yer alan Samsung'un kullanıcılardan özür dilemesinin ardından hem yazılım hemde donanım olarak şahane bir telefon ile kullanıcıların gönlünü almak istiyor. 

26 Şubat 2016'da  Barcelona’daki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtması bekleniyor. Şimdiden yazılımsal çalışmalara başladığını aynı zamanda donanımsal olarak da pek çok ekstra özelliklerle gönülleri fethetmeye geliyor.

İlk olarak İtalya, Kore, Polonya, Çin, Fransa, Almanya, İngiltere ve ABD’ye göre ROM geliştirmeye başlayan Samsung, normal bir hal adığı zamn tüm ülkelerde yazılımın adaptasyonunu gerçekleştirecek. 

Gelen bazı bilgiler doğrultusunda Galaxy S8'in 2K 5.1 inçlik kıvrımlı ekran ile gelmesi ve Galaxy S8 Edge'nin Exynos 8895 ile gelmesi bekleniyor. Çift kamera özelliğine sahip olacağı onuşulan Galaxy S8'in, Note 7'deki arayüzünün iyileştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi