"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta Gelebilir!

Sedat | 12 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung yetkilisi önümüzdeki ayın başlarında bir lansmanı onayladı. Böylelikle Samsung Galaxy Note 8'in piyasaya sürülme tarihi de gelmiş oldu..

Güney Kore merkezli tüketici elektroniği devlerinden bir sonraki phablet amiral gemisi olan Samsung'un Galaxy Note 8, önümüzdeki ayın sonlarında başlatılacak yeni bir raporda iddia ediyor. 

Güney Kore merkezli bir yayın olan The Bell, 23 Ağustos'ta Samsung Galaxy Note 8'in piyasaya sürüleceğini söylüyor. Bununla birlikte Samsung'tan henüz bir onay almadığımızı belirtmek gerekir.

Bir diğer raporda, başlatma olayını önümüzdeki ayın sonunda Samsung yürütücü tarafından onaylandı. Ancak yürütme, 23 Ağustos'un lansman tarihini onaylamayı reddetti.

Bildirildiğine göre Samsung Galaxy Note 8'in piyasaya sürülmesi beklenenden kısa süre önce akıllı telefonu genelde Eylül ayında global pazarda satışa sunacak. 

İnternette, Samsung Galaxy S8'in öncekinden \%20 daha az satış yapacağını iddia eden bir dizi röportaj gerçekleştirildi. Bell, aracılık analistlerini, Samsung Galaxy S7'nin geçen yılki 12 milyon ünitesinden kabaca \%20 daha az olan lansmanın ilk iki ayında 9,8 milyon adet satmayı başardığını iddia etti. Bu yavaşlamanın, Galaxy Note 8'in erken başlatılmasının nedenlerinden biri olduğu söyleniyor.

Özellikle Samsung Galaxy Note 8'in, geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7'in çöküşünü takiben şirketin telefonu durdurmaya zorlamasıyla dünya pazarlarında ne kadar iyi bir performans sergilediğini görmek gerçekten ilginç olacak. Note 7'de sıkça çıkan patlama olaylarıyla birlikte, Samsung geçen yıl Galaxy Note serisini kötü isimle ilişkili olarak sonsuza dek sonlandırmayı düşündüğü bildirildi.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi