"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Note 8 En Erken Eylül'de geliyor!

Sedat | 13 Temmuz 2017 0 yorum Süre: 2 dakika

Gelen bilgilere göre iki ezeli rakip bomba telefonlarını Eylül ayında piyasaya sürecek. Samsung, Galaxy Note 8'i en erken Eylül ayında piyasaya çıkarmayı planlıyor.

Samsung bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon olan Galaxy Note 8'i 23 Ağustos'ta IFA 2017'den bir hafta önümüze çıkarmayı planlıyor.

Tayvan'daki üst düzey bileşen üreticilerinden gelen bilgiler, Samsung'un en erken Eylül ayında Galaxy Note 8'i başlatacağına işaret ediyor. Kore basını, Samsung'un Galaxy S8 zayıf satışlarından dolayı Notebook serisinin amiral gemisini çok daha önce piyasaya sunacağına zorlandığı gerekçesiyle açıkladı.

Başka bir faktör, Kasım ayında bir ara rafları vurması beklenen Apple'ın iPhone 8'i olabilir. Her durumda, Güney Koreli şirket önceki modeldeki hataları düzeltmek için yeterli zamana sahipti.

Tedarik zincirindeki kaynaklar, Güney Kore'de Galaxy Note Fan Edition'ın (FE) piyasaya sürülmesinin Samsung pazarının bir başka Note serisi telefona tepkisini gösterecek bir test olduğunu iddia ediyor. Söylememiz yeterli, test neredeyse 400.000 Galaxy Note FE birimi rafları vurduktan hemen sonra satıldığı için başarıydı.

Galaxy Note 8'in söylentilere kadar bir aydan biraz fazla bir sürede Samsung'un, Note 7 fiyaskosundan önce Güney Koreli şirketin bildirdiği sayıların en az 10-15 milyon adet satması bekleniyor.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi