"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy S10 Lite, OIS ile daha iyi olacak!

Sedat | 2 Ocak 2020 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Galaxy S10 Lite,  standart S10'dan daha iyi OIS'ye sahip olabilir.

Samsung Galaxy S10 Lite'ın gerçek bir şey olması giderek artan bir şekilde gözükse de, hem üst düzey söylentiler hem de piyasaya sürülme zamanlaması göz önüne alındığında, her zaman tuhaf bir isim bulduk ve en son sızıntı, ismin daha da düzgün görünmesini sağlıyor “benzeri görülmemiş” bir teknoloji içerebileceği için daha iyi bir deneyim sunması beklediğimiz şeyler arasında.

Özellikle, @UniverseIce (sızıntılar konusunda saygın bir kaynak) Samsung Galaxy S10 Lite optik görüntü sabitleme (OIS) daha iyi herhangi bir geçerli amiral gemisi telefonu daha var teknolojiye sahip olacağını iddia etti.Sadece Galaxy S10 Lite ile ilgili olarak bahsederken, teknoloji iyi ise, Samsung Galaxy S11'de (veya çağrılabileceği gibi Galaxy S20) de sunulması muhtemel görünüyor.

OIS, fotoğrafları ve videoları odakta tutmanıza, titrek ellere karşı koymanıza ve telefonu daha uzun süre sabit tutmanız gereken daha uzun pozlamalar için özellikle yararlı olmanıza yardımcı olur. Bu teknoloji sayesinde daha iyi bir fotoğraf ve video deneyimi yaşamanız mümkün olabilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi