"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Galaxy Tab J Geliyor

Sedat | 31 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung Galaxy Tab J adında yeni bir modeli Samsung tarafından önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacağı belirtildi.

Galaxy Tab serisini piyasaya sunulması ile birlikte oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Samsung bu seriyi sürdürmeye devam ediyor. Serinin son modeli Samsung Galaxy Tab J adını alırken yeni model ile birlikte kullanıcılara bütçe dostu ve yüksek özelliklerde bir tablet modeli sunulacak.

Konu ile ilgili gündeme gelen haberlerde yeni tablet modelinin özellikleri de paylaşılırken hem uygun fiyatın tercih edilmesi hem de yüksek özelliklerin bulunması Samsung tarafından yeni bir fiyat politikasının da başlatıldığı yönünde yorumlanmış durumda.

7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan tablette çift çekirdek işlemci kullanılmış durumda. 1.5 GB RAM, 8 GB arttırılabilir depolama ile desteklenecek olan tablet modelinde kameralarda 8 megapiksel ve 2 megapiksellik bir donanım tercih edilmiş.

Android 5.1.1 lolipop işletim sistemi ile gelecek cihaz aynı zamanda 4000 mAh bataryası ile oldukça uygun bir kullanım sunacak. Özellikleri bir tablet için oldukça yeterli bulunan Samsung Galaxy Tab J 190 dolarlık bir etiket fiyatına sahip. Mobil özellikleri de bulunan tablette mesaj yazma ya da konuşma yapmak da mümkün. Telefon olarak da bu tablet modelinin kullanılabilmesi işleri kolaylaştıracak. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi