"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung, Galaxy Z Fold3 ve Flip3 dayanıklılığını test etti

Sedat|12 Ekim 2021 0 yorum Süre: 2 dakika

Bir Galaxy Z Fold 3 almayı düşünüyorsanız, en büyük endişelerinizden biri muhtemelen önceki nesil katlanır telefonlarla ilgili sorunlar nedeniyle dayanıklılığıdır.

Suya dayanıklı ilk katlanabilir akıllı telefonlar olarak Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3'ü tanıtan Samsung, bugün telefonların size uzun süre dayanması için ne kadar uğraştığını gözler önüne serdi. Bir video, cihazların piyasaya çıkmadan önce geçtiği tüm zorlu testleri gösteriyor.

Resmi basın açıklamasına göre, katlanabilirlerin hasar görmeden 200.000 kata dayanabilmesi gerekiyor. Bu, beş yıldan fazla bir süredir bir telefonu günde 100 kez katlayıp açmak anlamına geliyor.

Çevre odası testleri, telefonların aşırı hava koşullarında, kuru veya nemli, sıcak veya soğukta bile çalışmaya devam etmesini sağlar.

Galaxy Z Fold3 ve Flip3 ayrıca suya daldırma ve kapsamlı S Pen testlerinden geçiyor. Videonun ince baskısında, onları temiz tutmak için suya eklenen kimyasallar nedeniyle tuzlu deniz suyuna veya hatta bir havuza batırmanın tavsiye edilmediği belirtiliyor.

Aşağıda, Galaxy Z Fold3'ün ne kadar iyi performans gösterdiğini öğrenmek için video incelemesine göz atabilirsiniz.

<iframe allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/9oXU0NGnDmM" title="YouTube video player" width="560"></iframe>

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi