"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear 360 Pro Geliyor!

Sedat | 19 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından sanal gerçeklik için yeni bir cihazın piyasaya sürüleceği belirtildi. Yeni model ise Samsung Gear 360 Pro olacak.

Samsung Gear serisi iel giyilebilir teknoloji konusunda önemli bir atılım yaparken, mevcut modeller daha da geliştirilerek güncellencek. Konuyla ilgili gelen son bilgilerde Samsung Gear 360 Pro modelinin üretileceği ifade edildi. Bu model ile birlikte çok daha başarılı bir performans sunmak isteyen Samsung giyilebilir teknoloji konusunda kullanıcıları daha fazla tatmin etmeyi başaracak.   

Samsung Gear 360 Pro Özellikleri Neler Olacak?

Samsung Gear 360 Pro için gelen bilgiler Sammobile’de yer alırken, yeni cihazın 360 derecelik kamera özelliği sunacağı açıklandı. Cihaz için en çok ilgi çeken nokta bu olurken, 2017 yılında Samsung Gear 360 Pro’nun tanıtlarak satışa sunulması bekleniyor. Bu bakımdan şu anda hazırlık çalışmaları yapılan cihaz için Samsung oldukça fazla bir mesai harcıyor.

Bu yıl yeni bir Gear VR modeli ile piyasaya giriş yapan Samsung, bu konuda iyi dönüşler almış durujmda ve yeni cihazı ile birlikte bu alana olan ilgiyi de arttıranın hesaplarını yapıyor. Bu bakımdan Samsung Gear 360 Pro modeli ile birlikte bugüne kadar üretilen en iyi sanal gerçeklik ürününü de sunması bekleniyor. Üstelik fotoğraf ve video çekme desteğinin olması da bu konuda önemli bir avantaj sağlayacak.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi