"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Samsung Gear Fit2 Türkiye’de satışa sunuldu

Sedat | 18 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından geliştirilen ve daha önce yurt dışında satışa çıkartılan Gear Fit 2 Artık Türkiye pazarında.

Samsung tarafından Haziran ayı içerisinde yapılan tanıtımı de duyurusu gerçekleştirilen yeni aktivite ürünü Gear Fit 2 tanıtım sonrasında oldukça ilgi gördü. Yeni ürün ile birlikte yapılan son duyurularda cihazın yurt dışında satışa çıkarıldığı belirtilirken Türkiye pazarına ürünün girip girmeyeceği bilinmiyordu. Bu bakımdan Türkiye'deki kullanıcılar Samsung tarafından yapılacak yeni bir açıklamayı beklerken yapılan son açıklamada Türkiye pazarına da Gear Fit 2 ‘in girdiği belirtildi.

Samsung tarafından geliştirilen ve oldukça tercih edilen S Health ve fitness takip uygulamalarıyla uyumlu olması sayesinde kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde kullanabileceği Gear Fit 2 üstelik oldukça üstün özelliklere sahip durumda

 

Gear Fit 2 Özellikleri Şöyle;

1 GHz’lik çift çekirdekli işlemci

512 MB RAM

200 mAh kapasiteli pil bulunuyor.

alp ritmi, barometre, ivmeölçer ve jirospkop sensörleri

Müzik Çalar Olarak Kullanılabilir

Gear Fit 2kullanıcıların müzik çalar olarak kullanabileceği de bir cihaz şeklinde. Bu bakımdan fonksiyonların çalıştırılmadan sadece müzik dinlenebilmesi 4 GB'lık hafıza sayesinde mümkün.

Cihazın etiket fiyatı 599 Türk Lirası olurken 3 farklı renk seçeneği bulunduğu ve kullanıcıları satın alma sırasında siyah, mavi ve pembe olmak üzere üç renkten birini seçebileceği belirtildi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi